Chcete přidat Váš eshop do našeho portálu TvujDarek.cz?

Stačí nám napsat na email: info@tvujdarek.cz.

Proč inzerovat právě u nás?

TvujDarek.cz je zcela unikátní projekt, protože si neděláte reklamu na Váš eshop, ale přímo na zboží, které prodáváte. U nás si jednoduše do systému vložíte vlastní produkty a návštěvník, který na ně klikne se dostane na konkrétní produkt u Vás v eshopu.

Kolik to stojí?

U nás neplatíte žádné paušální poplatky. Jsme féroví a chceme prospěšnou spolupráci pro obě strany, proto u nás platíte pouze za kliknutí. Cena za 1 klik závisí na délce naší spolupráce. Cena se pohybuje kolem 3 - 5 korun za 1 kliknutí.

Jak započítáváme kliknutí?

Jsme velice přísní na započítávání kliku. Započítáváme pouze 1 kliknutí z 1 IP adresy za 24 hodin (platí pro všechny Vaše produkty).

Jak si budete kontrolovat Vaše kliknutí a produkty?

Pro naše klienty máme připravenou přehlednou administraci. Pokud byste si nevěděli rady, jak administraci ovládat, připravili jsme pro Vás nápovědu.

Kolik si můžete do portálu vložit zboží?

Nemáme žádné omezení, doporučujeme Vám však cca 20 - 50 produktů. Více jak 100 je zbytečné.

Jak celý TvujDarek.cz funguje?

Je to velmi jednoduché. My přivedeme na TvujDarek.cz kvalitní návštěvníky, kteří si vyhledají určitý druh zboží a když na něj kliknou započte se vám jeden klik. Proto u nás platíte pouze za výsledek, jelikož pokud uživatel klikne na daný produkt, již o něj určitým způsobem projevil zájem a je tedy velice pravděpodobné, že si ho i objedná (zakoupí).

Jak zaručíme vysokou návštěvnost stránek?

Na reklamu a zviditelnění TvujDarek.cz spouštíme kampaně v reklamních systémech jako jsou např. etarget.cz, adwords, sklik.cz, lista.cz, klik.cz, reklama24.cz a dalších, využíváme SEO, reklamu v rádiu, bannerovou reklamu na různých portálech a spoustu dalších možností jak přilákáme kvalitní návštěvníky dychtivé nakupovat.

Jaké jsou obchodní modely:

1. Špatný model (některé konkurenční nabídky)

Vy zaplatíte 20.000 korun za kampaně na Váš e-shop. Tyto kampaně se zobrazují na mnoha webech, uživatel klikne uvidí web a odejde. Konverzní poměr je zde tedy velmi nízký.

2. Náš model

Vy si k nám vložíte 30 Vašich produktů a uživatelé, které přivedeme přes různé systémy kliknou na Váš produkt, který si vyhledají podle různých parametrů v přehledném vyhledávání, které je součástí TvujDarek.cz

Zde se dá čekat mnohem větší konverzní poměr. Proč?

Protože uživatel, který si vyhledá Vaše zboží má o něj již určitý zájem. My jsme ho přivedli na náš web a on sám si už zvolil, že chce dárek např. pro tátu, že má být od 1000,-Kč do 2000,-Kč a že tátu baví auto-moto a zde se již vypsal Váš konkrétní produkt, na který on klikne a dostane se přímo na adresu, kde se tento produkt nachází ve Vašem obchodě.

Potřebujete poradit? Pište na info@tvujdarek.cz


© Tvůjdárek.cz — dárek pro jakoukoliv příležitost.
Nástěnné hodiny, Barevné holínky, Nástěnné hodiny, Taška na kolečkách
Web: Podpořte nás Mapa webu